Test, Ar-Ge Merkezi belgesine kavuştu

0
21

 

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Ar-Ge Merkezi Belgesi verilmesinden ötürü gururlu olduklarını ifade eden Test A.Ş CEO’su Moşe Saltiel : “Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda 455’nci Ar-Ge Merkezi Belgesi’ni alarak Ar-Ge merkezi olan kurumlar arasında olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Tescom Ar-Ge Merkezi’nde katma değer yaratan yeni ürünler, teknolojiler ve projeler üretmek için çalışmalarımızı kesintisiz sürdüreceğiz” dedi.

Kesintisiz güç kaynakları, GSM, Telekomünikasyon, IT sektörü gibi çeşitli alanlarda kullanılan sistemlerin ve ürünlerin üretim ve satış sonrası hizmetleri konusunda faaliyet gösteren Test A.Ş. , Türkiye ve dünya çapında ürün ve servis hizmeti sağlıyor.

Uluslararası standartlara uygun çalışan üretim-test birimleri, tecrübeli Ar-Ge ve mühendis kadrosu, bölge/bayi ve çözüm ortakları yapılanması ile satış bölümü, müşteri ihtiyaçları dahilinde hizmet sunuyor. Ayrıca proje grubu, ihracat departmanı ve teknik hizmet departmanı ile yurtiçi ve yurtdışındaki 40’ı aşkın ülkeye yönelik tüm çalışmalar kesintisiz yürütülüyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here