Vinç ve platform üreticisi Ekbar, müşterileriyle buluştu.

Özkaramanlar Platform'un Kocaeli Şekerpınar'da bulunan garajında düzenlenen etkinlikte müşterilerini ağırlayan Ekbar, ürün tanıtımının yanı sıra müşterileriyle kaynaşma fırsatı buldu. Araç üstü platform, makaslı platform ve araç üstü vinçlerini sergileyen Ekbar, müşterilerinin makine ve etkinliğe gösterdiği ilgiden oldukça memnun kaldı.

Ekbar Platform Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Bayram   verdiği demeçte "Yerli üretimin Avrupa muadilleri kadar kaliteli bir şekilde üretilebilinirliğine inandık ve bu yolda üretimlerimize başladık. Hem imalatlarımızı hem de firmamızı daha iyi tanıtabilmek adına küçük bir fuar niteliği taşıyan etkinliğimizi gerçekleştirdik. Oldukça iyi bir katılım sağlandı. Bundan sonrada değişik bölgelerde bu tip organizasyonları gerçekleştireceğiz. Eğer bu organizasyonları bu şekilde başarıyla gerçekleştirmeye devam edersek yurt dışında da yapmayı düşünüyoruz" şeklinde ifadeler kullandı.

Ekbar  Platform Üretim Müdürü Yalçın Yaşar ise okuyucularımız için yaptığı açıklamada etkinlikte  25 ve 28mt olmak üzere 2 adet platform, 2adet katlanır bomlu vinç ve 6+4 hidrolik 45tonluk vinçlerini sergilediklerini belirtti. Yaşar şu şekilde devam etti: "Etkinliğimize 120'ye yakın vinç ve platform kullanıcısı geldi. Bu firmalardan 6tane sipariş aldık. Etkinliğimiz gerçekten de çok beğeni topladı. Ramazan ayından sonra İstanbul Avrupa yakası, Bursa ve İzmir'de de bu tip etkinliklerimiz olacak." 

 Ercan Koç / San Platform

Ekbar platform'un düzenlediği müşteri günlerine katkıda bulunduğumuz için oldukça gururluyum. Yeni makinalara sahibiz ama bunları çok daha geliştireceğimize inanmaktayım. Bunun için yoğunlaşmış durumdayız. Buna rağmen şu an bile piyasa standartlarını yakalayıp aşmış durumdayız. Demin de dediğim gibi bununla yetinmemekteyiz. Gelişen son teknolojiye paralel olarak makinalarımızı geliştirip özellikle iş güvenliği katsayılarını en üst düzeye taşımak için çalışmaktayız.

Bu organizasyonu 100'e yakın vinççi ziyaret etmiş. Organizasyonumuzun ani bir şekilde karar verilip yapılması dikkate alınırsa bu rakamın önemi daha iyi anlaşılacaktır sanırım. Organizasyon küçük bir fuar niteliği taşımakta diyebiliriz. Bundan sonraki hedefimiz yurt içinde her ürün teslim ettiğimiz ilde böylesi bir etkinlik düzenlemek. Bu etkinliğin ikinci ayağını Çorlu'da gerçekleştireceğiz.

 Hakan Eraydın/ Eraydın Platform

Ekbar Platform imal ettiği ürünlerde gerçekten de üst düzey bir standardı yakalamayı başarmış bir firma. Biz kiralama firmaları ürünün kalitesiyle birlikte firmaların satış sonrası hizmetlerine çok büyük önem veririz. Ekbar Platform'un da bu konuda ürünleri kadar kendini geliştirdiği inancı içerisindeyiz. Yine sektör olarak Ekbar Platform gibi yerli üretim yapan firmalara gereken önemi vermeliyiz.

 Selimhan Atik /İVS Platform

Burada sergilenen mankinalar gerçekten de çok iyi. Bom stilleri düzgün. Sepetlerin dönüş açıları yüksek standartta, titreşimleri düşük, vibrasyonsuz bir kullanım sağlamakta. Destek ayaklarının uzayabilmesi farklı birçok sektörde makinaların iş yapmasını sağlamakta. Özellikle dar şase araçüstündeki uygulaması oldukça verimli.

 Osman Ayar/ Organize Vinç

Oldukça güzel geçen bir organizasyon oldu. Sektör adına olumlu izler bıraktığı inancındayım. Yerli ürünlerin böyle sergilenmesi ve buna sektör tarafından gösterilen yoğun ilgi çok sevindirici. Birçok firma yetkilisiyle burada karşılaştık. Makinalarda eksik olan birçok küçük ayrıntı tamamlanmış. Bu da yerli imalatın yüzümüzü güldüren bir başka noktası.

 Talip Kıroğlu / Kıroğlu Vinç

Sektörde ne kadar çok çeşitlilik varsa bu aynı zamanda biz vinç işletmecilerinin de zenginliği olacaktır. Ekbar Platform'u ilk kez ziyaret ettim. Burada sergilediği ürünlerin özellikle sepetlerini inceledim ve çok beğendim. Önümüzdeki yıl içerisinde İstanbul Hadımköy'de bir şube açmayı planlıyoruz.

 Metin Erikçi /İçmeler Vinç 

Ekbar Platform'un ürünlerini inceleme fırsatı bulduk bu etkinlikle birlikte. Ürünler gayet kaliteli. Bu tarz etkinliklerin yerli üreticileri geliştirdiği kanaatindeyim. Çünkü bu etkinliklerde makinaların eksik yönlerini kendilerine iletebiliyoruz.


(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-6876172-15', 'auto'); ga('send', 'pageview');