KALİTEDEN ÖDÜN VERMİYOR, 7/24 HİZMET SUNUYORUZ

KALİTEDEN ÖDÜN VERMİYOR, 7/24 HİZMET SUNUYORUZ

HSA Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Ahmet Özcan, kaliteden ödün vermediklerini ve müşterilerine gece gündüz demeden 7/24 kesintisiz hizmet sunduklarını ifade ediyor.

HSA Vinç, 2010 yılında kuruluyor. Firma genel olarak mobil vinç olmakla birlikte hidrolik makina imalatı tasarım ve imalatı yapıyor. HSA Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Ahmet Özcan, Sektörel en büyük problem haksız rekabettir. Zira en basit bir örnek kayıt dışı istihdam ‘Mesleki Yeterlilik’ kurallarının gerçeklikten uzak bir şekilde düzenlenmiş ve uygulanıyor olması en başta gelen sorunlardandır” diyor. Sektörün bir diğer sorununun nitelikli personel sıkıntısı olduğunu ifade eden Özcan, “İç piyasada iyi bir pazarımız var iyi bir pazara sahibiz. Pazara hitap etmekte de üretim süreci nedeniyle kısa sürede teslimat yapmaktayız ancak dönem dönem 5 ay gibi uzun teslim süresi veriyoruz” diyor.

YAPTIKLARIMIZ REFERANSLARIMIZDIR

“Satışlarımızda genel olarak Yaptıklarımız Referansımız’ olmaktadır. Bu ilke ile satış stratejilerimizi belirlemekteyiz” diyen Özcan şu bilgileri veriyor: “Satış sonrasında müşterilerimize servis ve yedek parçada hızlı garantili çözüm odaklı hizmet vermeye gayret ediyoruz ve bunu gerçekleştiriyoruz. Ülkemizde en uzaktaki müşterimize 24 saat içinde ulaşma hedefimiz var ve bunu da yakalamış durumdayız. Ayrıca inovasyon ve Ar-Ge çalışmalarımız ile de sürekli yeniliklerle taşıma kaldırma enerji sektörlerine üretim yapıyoruz. 5 tondan 120 ton’a kadar imlatımız vardır. Son yüksek tonajlı makinamız Iğdır’dan sayın Abdulbaki Ardin Bey, Iğdır  Kardeşler firmasina satılan 225 ton/m makinamızdır. Kurumsallaşma,Ar-Ge çalışmalarına hız vermeye gayret ediyoruz. Belgelendirme ve patent süreçlerine hız veriyoruz. Bu konuda çalışmalarımız hızla devam ediyor.”


(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-6876172-15', 'auto'); ga('send', 'pageview');