Ormancıların Tercihi Sanko Makina Oldu.

Ormancıların tercihi Sanko Makina oldu Orman Genel Müdürlüğü, iş makinası parkını SANKO Holding bünyesindeki MST İş ve Tarım Makineleri A.Ş. tarafından üretilen 20 adet bekoloder (kazıcı yükleyici) ile güçlendirdi.

 

İnşaat ve İkmal Dairesi Başkanlığı Makine Şube Müdürü Ferit Torunoğlu başkanlığındaki Orman Genel Müdürlüğü heyeti, Gaziantep'te MST üretim tesislerini gezdi, üretilen kazıcı yükleyicileri kontrol etti. MST iş ve Tarım Makineleri Genel Müdür Yardımcısı Aydın Karlı ve şirket yöneticilerinin katıldığı törenle, 20 adet 644 Klas modeli MST kazıcı yükleyici, Orman Genel Müdürlüğü heyetine teslim edildi. Torunoğlu ve diğer yetkililer, üretim tesisleri gezisinde,Türkiye'de ilk ve tekyerli üretim olan MST marka telehandler (teleskopik forklift) ve mini ekskavatörlerle ilgili olarak Aydın Karlı'dan bilgi aldı. Üretim tesislerinden ve ürün gamından etkilenen Torunoğlu, modern tesislerde en üst teknoloji ile üretilen MST kazıcı yükleyicilerin tercih edilmesinin, Türkiye'ye ve ülkenin geleceğine sahip çıkılması anlamını taşıdığını söyledi. Torunoğlu, "Kurum olarak böyle bir alıma imza atmanın gururunu ve onurunu yaşıyoruz" dedi. Orman Genel Müdürlüğü, iş makinası kontrol etti.


(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-6876172-15', 'auto'); ga('send', 'pageview');