YENİLİK, GÜVENİLİRLİK VE EMNİYET; HIRSCHMANN

Vinçmak Makina Tic. Ltd. Şti. 2006 yılında Kaan Makina Tic. Ltd Şti.‘nin kardeş firması olarak kurulup sektörel yolculuğuna başladı. Firma  müşterilerine vinç ve ağır aksamlı iş makinelerine servis, yedek parça temini, iş güvenliği sistemleri ve uygulamaları  alanlarında hizmet sunmakta.  Vinçmak ve Kaan Makina ulaşılabilinen değil, ulaşılamaz görünen işleri kendine hedef alan, 21. yüzyılın gelişmelerine ayak uyduran, her türlü teknolojik gelişmeye açık, kaliteye önem veren, yenilikçi, rasyonel çözümcü, inovatif, ve ilkeli duruşuyla  müşterilerinin çözüm ortağı olmakta.

   

Firmanın bu yıl markete sunduğu yeniliklerin başında ise Kırma Bomlu Vinçlerde Elektronik Kantar ve Yük Kontrol Sistemi gelmektedir. 25 Yıllık deneyim ve Alman kalitesinin ortak ürünü olan bu sistemlerde, müşterilerinin taleplerini karşılayabilecek birçok yeni özellik bulunmakta. Sistem birçok büyük vinç üreticisi firmanın kullandığı Hirschmann marka olup, tamamen Alman malıdır.

Firmanın 'Kırma Bomlu Vinçler' için olan sistemi ana hatlarıyla 1 Ekran, 3 Basınç Sensörü, 2 Açı Sensöründen oluşmakta. Ek seçenekler içinde Kule Dönüş ve Terazi sisteme dahil edilebilir.  Müşterinin taleplerinize göre sistemin dizaynını değiştirebilir, müşterinin hayal ettiği şekilde sunulabilir. Sistemin müşterilere sunduğu bir diğer avantaj ise kalibrasyon kolaylığıdır. Sistem 15 dakika gibi kısa bir sürede kalibre edilebilecek şekilde programlanmıştır.IP 66/67 ve EN12999 standartlarını bünyesinde bulundurur.

Arıza tespiti, hafıza kaydı, anlık bom yüklerinin gösterimi vb. birçok özellik sistemin  bünyesinde bulunmakta.


(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-6876172-15', 'auto'); ga('send', 'pageview');