Up Makine'den France Elévateur ziyareti

Up Makine, Türkiye Distribütörlüğü'nü yaptığı France Elévateur firmasının Flavigny Sur Moselle'de bulunan tesislerini  ziyaret ettikten sonra firmanın standında ICOLIM 2017 fuarının nabzını tuttu. Up Makine Satış Pazarlama Müdürü Sibel Aygül konuyla ilgili özel açıklamalarda bulundu.

 

Up Makine Satış Pazarlama Müdürü Sibel Aygül ziyaret ettikleri France Elévateur firmasının Flavigny Sur Moselle'deki tesislerinde ürünleri detaylı bir şekilde inceleme fırsatı bulduklarını belirtirken, tesisleri ve ICOLIM 2017 fuarı ziyaretlerini, partnerleri olan Tekno Enerji'den Satış Müdürü Ali Osman Ateş ve Teiaş Canlı Bakım Müdürü İlhamı Civelek'le gerçekleştirdiklerini ifade etti.

 


(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-6876172-15', 'auto'); ga('send', 'pageview');