2018’DE PLATFORM SEKTÖRÜNDE İSMİMİZİ YAZDIRMAK İSTİYORUZ

Yatırımlara büyük önem verdiklerini ifade eden Aydıner Vinç Firma Yetkilisi Mustafa Erbay, ‘2018’de platform sektöründe ismimizi yazdırmak istiyoruz’ diyor.

 

2008 yılında Bursa Osmangazi’de yeni Yalavo yonlunda 13.km’de  Aydın Ailesi ve Erbay ailesi olarak Aydıner Vinç firması kuruluyor. Konuyu Aydıner Vinç Firma Yetkilisi Mustafa Erbay şu şekilde anlatıyor: “2011’de ise  ofisimizi değiştirip  2,5 dönüm arazi üzerine  ofis ve araç  parkızımı oluşturduk . Yeni adresimiz yeni Yalova yolu 13 km  birmot lambaları karısısındadır. İlk 30 ton hidrokon marka  araç üstü hiup makınamızla işe baslamış bulunmaktayız. Daha sonra araç parkımıza diğer makınlarımızı eklemiş bulunduk ve tamamı ağır tonaj olarak çalışıyoruz.  Müşterilerimize daha iyi hizmet için tamamen  aile şirketi olarak devam edıyoruz.”

DAHA İYİ HİZMET İÇİN MAKİNALARIMIZI YENİLEDİK

Daha iyi hizmet verebilmek için makinaların sağlam ve yeni olmasının şart olduğunu ifade eden Aydıner Vinç Firma Yetkilisi Mustafa Erbay, “Tamamı araç üstü makina olarak makina sayımız 6 adettir. 7 tondan 55 tona kadar araclarımız mevcuttur. Sepetli platformlarımız 17 mt’den 37 metreye kadar araçlarmız parkımızda bulunmaktadır. 2017’de güzel işler yaptık, makinalarımızı yeniledik.  Müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için teknolejiden uzak kalmamak için  bu olması gerekenler arasındaydı. 2018’de ise makinalarımızın tamamı tonaj  için olacağını düşünüp  ağır tonajlı yatırımlar yapmayı planlıyoruz  ve bunun için büyük mücadeleler veriyoruz  araç sayımızı  yükseltmeyi palnlıyoruz. Siparişte olan makinalarımızda mevcut. 2018’de platform sektöründe ismimizi yazdırmak istiyoruz” diyor.

Paylas: