ABS İstif Makinaları emin adımlarla ilerliyor

Bayilik organizasyonu ve etkin işletilmesi, yedek parça ve satış sonrası hizmetler konularında 30 yıla yaklaşan tecrübelerini 2016 yılının Haziran ayında somutlaştırarak ABS İstif Makinaları'nı sektöre kazandıran firma yöneticileri, bundan sonraki ticari faaliyetlerini çok seçici olmak kaydıyla 'Forklift , İstif Makinaları ve Platform' konularında mümessilliğini aldıkları ve alacakları markalarıyla sürdürmeyi planlamakta. Şirket ortaklarından Salih Yalçın'la firması hakkında konuştuk.

 

ABS İstif Makinaları ortakları olarak sektöre 20 yıl üzerinde emek vermiş olduklarını hatırlatan Yalçın," Bu köklü tecrübemizi ABS İstif Makinaları'nı sektöre kazandırarak taçlandırdık. Bugün işimizi 20'li yaşların dinamizmi ve heyecanıyla, 50'li yaşların tecrübesiyle yapmaya çalışıyoruz" ifadelerini kullandı.

 Geçmişte edindikleri sektörel bilgilerle distribütörlüğünü gerçekleştirdikleri Kat Forklift, Chl Forklift ve Jic Platform ürünlerinin her zaman arkalarında olduklarını belirten Yalçın, "Türkiye pazarının yedek parça alanında öncü  ve büyük kuruluşlarından olan Nihat Öztüzünler ve oğullarının ortaklık yapımıza verdiği katkılarla daha şimdiden satışlarımız ve ürün kalitemizle pazarda konuşulmaya başladık. Tüm bu faaliyetlerimizin en büyük adımını da Şubat ayı içinde Türkiye'de tek temsilciliğini aldığımız eski ismi ile Fantuzzi, yeni ismi ile FTMH Konteyner Elleçleme Makinaları ile attık. Halen servis bayilikleri vermek sureti ile yapılanmakta olduğumuz bu sektörde kısa zamanda Fantuzzi Team Material Handling markamızla piyasada 'Efsane geri döndü' dedirtmeye hazırlanıyoruz. Bu konudaki faaliyetlerimizi 2. alımlar ve yenilenen makinaların satışı olarak da sürdürme gayretinde olacağız" dedi.

 


(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-6876172-15', 'auto'); ga('send', 'pageview');