Liftser varsa arıza sorun değil

Servis&Bakım, vinç, platform ve forkliftlerin servis, bakım, kaporta - boya gibi hizmetlerini veren, yedek parça konusunda da önemli stoklara sahip olan Liftser,  müşterilerinin hiç bir işini yarım bırakmamayı, en ucuz ve kaliteli bir şekilde çözümlemeyi temel firma politikası olarak benimseyen bir firma. Liftser Teknik Bakım Servis Müdürü İsmet Duran firması hakkında özel açıklamalarda bulundu.

 

2013'te kurulan Liftser'in her model manlift ve forkliftlerin tamir, bakım ve revizyonları ile ilgili faaliyet gösterdiğini kaydeden Duran, "Uzman kadromuzla birlikte  Türkiye'nin 7 noktasında gerektiğinde en geç 24 saat içerisinde müdahale etmek en büyük amacımızdır" ifadelerini kullandı.                       

Teknik servis anlamında müşteri memnuniyetini ön planda tutmak amacıyla kaporta-boya hizmeti de dahil olmak üzere bütün revizyonları en uygun fiyata ve en kısa sürede yaptıklarını kaydeden Duran, "Yani müşterimizin makinasının tamiratta kaldığı sürenin müşterimizin zararına geçen bir süre olduğu bilinciyle hareket ettiğimiz için tercih edildiğimizi biliyoruz. Ayrıca problemler karşısındaki tutumumuz öncelikle tamir, gerekiyorsa parçayı yenileme olduğu için maliyetleri düşük tutuyoruz. Bu da müşterilerimizin bizleri tercih etmelerindeki en büyük sebeptir" şeklinde konuştu.                      

 

"Müşteri portföyümüz çok büyüdü!"

Müşteri portföyümüzde ilk zamanlar sadece kiralama firmaları vardı. Şimdiyse son kullanıcılar (fabrikalar) kendi makinalarını tamir için bizimle irtibata geçiyor. Bunda özellikle sizin yayınınızın etkisi büyüktür. Bizleri bilmeyen firmalar reklamlar sayesinde bizlere ulaşıp hizmet istemektedirler. Bunun için de size ve bütün çalışanlarınıza teşekkürü bir borç biliriz.                       

 

 


(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-6876172-15', 'auto'); ga('send', 'pageview');