TT Vinç yatırımları hızla devam ediyor…

TT Vinç’in yatırımlarını konuşmak üzere Genel Müdürü Türker Terzi ile bir araya geldik. Kendisiyle bir yandan teslimatlarla ilgili, diğer yandan da makinelerin özellikleri üzerine konuştuk.

 Makaslı platform yatırımlarımız sürecek. TT Vinç olarak dikey büyümeyi sonlandırdık. Bu alanda yeni yatırımlar düşünmüyoruz. Ancak yatay olarak büyümeye devam edeceğiz ve makaslı, eklemli platformlara yatırım yapmaya devam edeceğiz” diyen TT Vinç Genel Müdürü Türker Terzi, asıl amaçlarının vinç kiralama sektöründe edindikleri kazanımları insansız platform alanıyla pekiştirmek ve sektörün aranılan markası olmak olarak ifade ediyor.

TT Vinç olarak Dingli ve Hidrokon markalarına, ODK Platform olarak da Uzmanları tercih ettiklerini belirten Türker Terzi, geniş makine parkurları sayesinde müşterilerinden gelen kiralama taleplerine olumlu cevaplar verdiklerini açıklıyor. “Kurumsal firmalarla yaptıkları uzun süreli çalışmalar sayesinde hem personelimiz, hem de yönetim ekibi olarak programlı, sistemli çalışmayı alışkanlık haline getirdik” diyen Terzi, Hidrokon’dan aldıkları 80 tonluk vinçle şu ana kadar verimli çalışmalar yaptıklarını belirtiyor. Mevcut müşterilerinin yüksek metrajlı taleplerine olumlu dönüş yapabildiklerini vurgulayan Terzi, ODK olarak 37m platformu Uzmanlar’dan aldıklarını söyleyerek Uzmanlar’ın bu konuda kendini kanıtlayan bir firma olduğunu belirtiyor.


(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-6876172-15', 'auto'); ga('send', 'pageview');