Keleş Vinç Satış Müdürü Bülent Kütükçü:

“Böyle etkinlikleri çok önemsiyor ve sayılarının artması için destekliyoruz”

Bursa Vinç İşletmecileri Derneği ve bu gibi diğer derneklerin böyle etkinlikleri bizleri mutlu etmektedir. Son kullanıcılar olan vinç işletmecileri dostlarımızla bir araya gelmemize vesile olmakta ve müşterilerimizle bizleri buluşturmaktadır. Biz böyle etkinlikleri çok önemsiyor ve sayılarının artması için destekliyoruz.  Öncelikle Bursa Vinç İşletmecileri Derneği’ne ve sonrada siz Net Medya ekibine göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz.

 

 

“Yeni alınan fabrika binamız ile üretim alanımız 10.000m2 ulaştı”

Keleş vinç 2007 yılında üretime başlamıştır.21 t/m ile 390 t/m arası araç üstü katlanır bomlu vinçler ve demiryolu ekipmanları üretimi yapmaktadır. Yatırıma devam ediyoruz. Yeni alınan fabrika binamız ile üretim alanımız 10.000m2 ulaşmış ve üretim adedimizi 8 makinadan 15 makinaya çıkarmak için makine ve teçhizat yatırımına devam edilmektedir. Vinç üretiminde Ar-Ge çalışması her daim vardır. Çünkü bu makinalara duyulan ihtiyaç büyüyerek devam etmektedir. Ancak bizim şuan öncelikli hedefimiz kapasite artışı için gerekli yatırımı tamamlamaktır.


(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-6876172-15', 'auto'); ga('send', 'pageview');