Özismak'a CeMAT'ta yoğun ilgi

CeMAT 2016'da ilk kez katılımcı olarak bulunan yerli üretimin yıldızlarından Özismak, fuarda sergilediği kendi markası SMZ'yle yoğun ilgi gördü. Özismak İthalat ve İhracat Müdürü Taner Yazıcı'yla fuarda konuştuk.

Fuara ilk kez bu yıl katıldıklarını vurgulayan Yazıcı,  "Daha önceden fuarda ziyaretçi olarak bulunuyorduk. Bu yıl CeMAT Fuarı'nda önceki yıllara göre bir durgunluk göze çarpmakta. Katılımcı sayısında bir azalma olduğu görünmekte. Buna rağmen bizim çok önemli olduğu için bu fuarda yerimizi aldık" şeklinde konuştu.

 

Fuarda kendi markaları olan SMZ'nin elektrikli çekici ve kamyonetlerini sergilediklerini kaydeden Yazıcı "Oldukça yoğun bir ilgiyle karşılaştık. Fuara katılan firmalarla olumlu geçen görüşmelerimiz oldu" dedi.

 

"Daima müşterilerimizin yanındayız"

Bildiğiniz üzere yaklaşık 35 yıllık bir firmayız. Piyasada herkes tarafından güven duyulan bir isme sahibiz. Biz de bu güveni sarsmadan faaliyetlerimize devam ediyoruz. Hem satış hem de satış sonrası hizmetlerimizde ismimizin gerektirdiği gibi daima müşterilerimizin yanındayız. Aynı temel politika imalatlarımız için de geçerli.


(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-6876172-15', 'auto'); ga('send', 'pageview');