ARNA Forklift için öncelik müşteri memnuniyeti

Bünyesindeki tecrübeli ve teknik satış & pazarlama kadrosuyla, portföyünde bulunan ve pazarlamasını yaptığı ekipman ve malzemelerin uygulamaya dönük bilgi ve tecrübesini müşterilerine sunan ARNA Forklift Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti., bu sektörde kullanılan özellikli ekipman ve malzemelerin teminini, ve temsilciliğini yaparak müşterilerinin çözüm ortağı olmaya devam ediyor. ARNA Forklift Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti. ortaklarından İlker Urcan'la firması ve katıldıkları CeMAT Fuarı hakkında konuştuk.

Arna Forklift olarak Hyundai Forklift distrübütörü olan HMF Makina’nın Türkiye’deki en eski ve ilk forklift yetkili servisi olduklarını kaydeden Urcan, "G.Kore üretimi olan Hyundai marka forkliftlerin satışı ve yetkili servisliği dışında yine HMF bünyesinde bulunan Atlet marka İsveç üretimi olan depo içi ekipmanlar, Airo marka İtalya üretimi olan personel yükselticilerin hem satışını hem de yetkili servisliğini yapmaktayız.Ayrıca firmamız Almanya menşeli Continental marka lastiklerin endüstriyel grubunun bayiliğini de sürdürmektedir. Ayrıca forklift ve depo içi ekipman konusunda uzun süreli kiralama hizmetleri de vermekteyiz. Gerek kendi bünyemizde bulunan o an için uygun olarak stoklarımızdaki makinalar ile gerekse yeni yatırımlar yaparak kiralama hizmetini sağlamaktayız. Bununla beraber müşterilerimize çözüm ortaklığı yaratarak kendi iş dalları için daha konsantre olmalarını ve işlerinin daha doğru yürümesi konusunda yol göstermeyi amaçlamaktayız" ifadelerini kullandı.

 

Firmasının faaliyet alanları konusunda bilgi vermeye devam eden Urcan "Tüm bunlar dışında servis hizmetimiz tüm marka ve model forklift ve depo içi ekipmanlara verilmektedir.Konusunda uzman ve yetişmiş kadromuz ile istif makinalarında teknik anlamda ekonomik ve sorunsuz çözümler sunabilmekteyiz. Ayrıca yine tüm marka ve modeller için yedek parça satışımız da devam etmektedir" şeklinde konuştu.

Kutu!!!kutu!!!kutu!!!

"Anında çözüm üretebiliyoruz"

Kiralama aşamasında bizim bakış açımız çok yüksek adetli kiralamalardan ziyade işimizi aksatmadan müşterimizin de memnuniyetinin artarak devam edebileceği nokta yerlerde çalışmaktır. Fakat eskiden beri süregelen müşterilerimizin ihtiyaçlarının artması vesilesi ile bazı müşterilerimizde yüksek adetli makinalarımızda çalışmaktadır.Bizce kiralama işi kiralayan firmanın istif araçları konusunu tamamen aklından çıkararak kendi işine odaklanmasını sağlamalıdır.Bizim müdahale hızımız, anında çözüm üretebilmemiz ve özellikle günün her saatinde firmamızdan yetkili birine ulaşılabilmesi kiralama hizmetlerinde  firmamızın tercih edilmesindeki en büyük etkendir.

 

Son olarak CeMAT Fuarı'na da değinen Urcan, konu hakkında şunları dile getirdi: "Hannover Cemat fuarı sektörümüzün en önemli fuarlarından biri. Biz de yenilikleri, gelişmeleri ve alternatiflerin güncel durumunu yerinde görmek üzere fuarı ziyaret ettik. Bu fuarda da gördük ki sektörümüzün bazı büyük markaları kendi güçlerini göstermek adına ciddi bir tanıtım harcaması yapmışlar. Fakat yine de kendi adımıza fazla bir yenilik göremediğimizi belirtmek isterim."


(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-6876172-15', 'auto'); ga('send', 'pageview');