Sakarya Makina’da ‘kalite’ ve ‘müşteri memnuniyeti’ ön planda

Sakarya Makina’da ‘kalite’ ve ‘müşteri memnuniyeti’ ön planda

35 yılı aşkın süredir Bursa'da, halatlı elektrikli caraskallar ve köprü vinçlerini başarıyla imal eden Sakarya Makina Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti, kuruluşundan bu yana ilke olarak kaliteye odaklanarak ve kendini sürekli olarak geliştirmeye çabalayarak, disiplinli çalışma prensibini müşteri memnuniyeti ile bağdaştırarak konumunda haklı bir yer edinmiş durumda bulunuyor.

Günümüzde caraskal ve vinçlerin çalışma süreleri, artan rekabet koşulları, verimlilik artışı gerekliliği gibi sebeplerle sürekli artış gösteriyor. Vinçler ve caraskallar, imalathanelerin verimli çalışmalarında büyük önem teşkil etmekte, durmaları halinde bu işletmelere önemli iş kayıplarına mal olmaktadırlar.

 


Sürekli artan rekabet koşulları sonucu ne yazık ki ülkemizde vinç imalatında standartsızlık hüküm sürmektedir. Örneğin, sözde aynı tonajda imal edilmiş caraskal ve köprü vinçlerde, bazı imalatların, çok hafif yapılı çelik konstrüksiyon dizaynlar, gereğinden küçük redüktör ve motorlarla donatıldıkları kaygıyla izlenmektedir.

 

 

Vinç yaptıracak firmaların, imalatçı seçiminde, yukarıda yazan kriterleri dikkate almaları yararlarına olacaktır. Köprü vinç ve caraskal imalatı, tecrübe ve iyi hesap isteyen, emniyet ve verimlilik kriterleri doğrultusunda aşırı ciddiye alınması gereken bir imalat türüdür.

Sakarya Makina, 2008 yılı başı itibarı ile MISIA PARANCHI SRL firması ürünlerini imalatında kullanmakta, bu atılımıyla müşterilerine daha iyiyi, daha kaliteliyi, daha uygun fiyatlarla ve değişmeyen disiplinli satış sonrası servis hizmetleriyle, 4 bin metrekarelik kapalı alanında sunmaya devam ediyor.

Yeni XM serisi MISIA Halatlı Caraskallar, Orijinal Çift Sarımlı ve Frenli Elektrik Motorları, CIME MOTORIDUTTORI Delik Milli Redüktörleri ile yüklere ivme kazandırmak Sakarya Makina ile artık mümkün.